Insight gyakornok álláslehetőség Budapesten

Budapesti munkalehetőség diákoknak!
Insight gyakornokot keresünk budapesti Partnerünkhöz!

Feladatok:
-Kutatási adatbázisok és kezelő szoftvereik karbantartása és frissítése.
- Kapcsolattartás a beszállítókkal.
-Kutatói szoftver helpdesk a kollégák számára
-Belső információs intranet oldal karbantartása
-Részvétel kvantitatív ad hoc és desktop kutatásokban
-Elemzések, tanulmányok, vagy ezek egy részének készítése és frissítése
-Közreműködés a kommunikációs tervezést támogató belső informatikai fejlesztésekben

Elvárások:
-Nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony
-Szociológiai és/vagy statisztikai tanulmányok
-MS Excel és Powerpoint erős felhasználói szintű ismerete
-Jártasság az SPSS szoftver használatában
-Informatikai megoldások iránti érdeklődés
-Médiapiaci adatbázisok és szoftverek ismerete előny
-Ugyancsak előny a nagyobb adatbázisok használatában szerzett tapasztalat
-Nem baj, ha érdeklődsz a marketing kommunikáció iránt, vagy akár találkoztál is vele tantárgy formájában

Juttatások:
Havi teljesítmény arányos bérezés.
Rugalmas munkaidő, igazíthatod az órarendedhez vagy a vizsgáidhoz. Az elképzelésünk heti 20-24 óra munkavégzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és megfelelsz a fent leírtaknak, úgy kérünk, küldd el fényképes önéletrajzodat Insight Trainee jelige megjelölésével az alábbi címre:
fruzsina.pasztor@getwork.hu email címre! :)