HR gyakornok pozíció a Randstadnál!

 Ha szeretnél a világ vezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, jelentkezz a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet! Emellett egy összetartó, támogató, jófej csapat tagja lehetsz!

Feladataid lesznek:
- tapasztalt toborzási tanácsadók támogatása az end-to-end recruitment folyamatban;
- kreatív álláshirdetések szerkesztése
- önálló sourcing: jelöltek felkutatása pénzügy, jog, gyógyszeripar, sales, marketing, HR IT, logisztika, mérnöki, fizikai munkaerő területeken
- megismerhetsz, elsajátíthatsz és napi szinten használhatsz fejlett sourcing eszközöket
- jelöltek telefonos előszűrése, nyelvi check
- interjúk szervezése, jelöltek utókövetése
- adminisztratív feladatok

Elvárások
Te vagy az ideális jelölt, ha
- még legalább fél évig rendelkezel nappali hallgatói jogviszonnyal
- minimum 20-25 órát tudsz dolgozni hetente
- talpraesett és kitartó vagy
- egy nyüzsgő környezetben is tudsz pontos, precíz munkát végezni
- magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
- fejlett a kommunikációs készséged.

Nálunk:
- rugalmasan oszthatod be az idődet,
- kényelmes, modern, inspiráló munkahelyi környezetben dolgozhatsz,
- lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni,
- egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz,
- komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, hogy szakmailag és személyes kompetenciáidban is fejlődni tudj,
- minden hónap első péntekén (finom) meglepetésekkel dobjuk fel a napodat!
- lehetőséged lesz hosszú távon tervezni, beindítani a karrieredet.